KOMPETENCJE

 

DLACZEGO WSPÓŁPRACA Z NAMI UZALEŻNIA

 

NAPRAWDĘ

ZNAMY SIĘ
NA
EVENTACH

Dostarczamy unikalne na rynku know - how poparte ponad 12-letnim doświadczeniem. Nasz 15-osobowy team ekspercki zorganizował w tym czasie ponad 2000 eventów, a liczba naszych stałych i zadowolonych klientów sięga 200 firm.

Dowiedz się więcej
 

NIEPRZEWIDYWALNE

PRZEWIDUJEMY

Podejmując się produkcji w najbardziej ekstremalnych przestrzeniach, niejednokrotnie nie zaadoptowanych pod event, nauczyliśmy się przewidywać nieprzewidywalne. Nic nie jest w stanie nas zaskoczyć, zarówno pod kątem logistycznym, jak i organizacyjnym. Wiemy, jak szacować czas, jak alokować zasoby, by przygotować 3 imprezy jednocześnie, czy event w 3h. Wiemy również, że diabeł tkwi w szczegółach …

Dowiedz się więcej
 

JESTEŚMY

SKUTECZNI
WSPIERAMY
TWÓJ BIZNES

Dla nas event to coś więcej niż impreza. To przemyślana strategia działania, której zadaniem jest osiągnięcie określonego celu Wsparcie sprzedaży? Unikatowa promocja marki? Budowa wizerunku, a może motywacja pracowników? Wiemy, jak te cele osiągnąć. 12 lat skutecznie doradzamy w zakresie szeroko pojętego event marketingu.

Dowiedz się więcej
 

ORGANIZUJEMY

EMOCJE I
DOŚWIADCZANIE
MARKI

Wiemy, że chcesz, aby Twój event był wyjątkowym wydarzeniem, a nie kolejną 'imprezką'. Dlatego wierzymy w siłę emocji i je organizujemy - bo czyż nie o emocje tutaj chodzi? Nic bardziej nie przybliża do osiągania celów wizerunkowych, czy biznesowych niż odpowiednio zbudowane doświadczania marki!

Dowiedz się więcej
 

KREUJEMY

NOWĄ
RZECZYWISTOŚĆ
W ŚWIECIE EVENTÓW

Każdy event traktujemy jak swoiste dzieło. Nie powielamy scenariuszy, szyjemy koncepcję na miarę potrzeb. Jesteśmy grupą osób niesztampowych, z głową pełną pomysłów i inspiracji z różnych dziedzin. Kreatywnych, śmiałych, takich które nie boją się wyzwań, często ryzykantów.

Dowiedz się więcej
 

GRAMY

FAIR
PLAY

Zgodnie z kodeksem dobrych praktyk w branży eventowej, stworzonym przez SBE (Stowarzyszenie Branży Eventowej), przestrzegamy zasad etyki oraz gramy fair play. Co to oznacza? Chociażby to, że nie kopiujemy pomysłów innych, dbamy o własność intelektualną, szanujemy swoją konkurencję oraz podwykonawców. Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i poufności danych naszych klientów. Nie umieszczamy zdjęć, filmów z eventów, bez zgody Zleceniodawcy i wiele innych

Dowiedz się więcej

CO JESZCZE NAS WYRÓŻNIA

 

WYRÓŻNIA NAS

KOMPLEKSOWA
KREACJA
TWOJEJ MARKI

Nie ograniczamy się jedynie do organizacji eventów. Wspieramy również kreację marki poprzez różnego rodzaju działania około eventowe, takie jak produkcja materiałów reklamowych, brandingowych, działania digitalowe, czy PR’owe. Holistyczne podejście do eventów zapewnia umożliwia stworzenie wyjątkowego produktu finalnego, mieszczącego się w ramach jednej spójnej koncepcji, zapewniając jednocześnie większą efektywność działań, skuteczniejszą realizację celów eventu, oszczędzając Twój czasu i środki.

Dowiedz się więcej

JAK PRACUJEMY

{infografika}

ZOBACZ

JAK MOŻEMY CI POMÓC