AUTORSKA KONCEPCJA EXCLUSIVE EVENT

KONCERT LEGEND MUZYKI ROZRYWKOWEJ

BANKIET DLA KLIENTÓW W GALERII SZTUKI KATOWICE

Branża: leasingowa

2 lutego 2019 r., w Galerii Sztuki Szyb Wilson w Katowicach, miało miejsce absolutnie niezwykłe wydarzenie: bankiet jubileuszowy dla kluczowych klientów, zorganizowany przez agencję eventową Exclusive Event. Wybitni artyści, w tym finalistka Eurowizji Kasia Moś, jeden z solistów oratoriów z muzyką Piotra Rubika Janusz Radek, zwycięzca czwartej edycji programu The Voice of Poland Juan Carlos Cano i obecnie trener w programie The Voice of Poland, ale przede wszystkim muzyk o wybitnym głosie - Piotr Cugowski mierzyli się ze światowymi legendami muzyki pop-rockowej, towarzyszyli im doskonali tancerze i wyjątkowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą wybitnego dyrygenta Przemysława Piotra Pasternaka. Plejada gwiazd stanęła wspólnie na jednej scenie. Było to niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju widowisko, które zostało stworzone na potrzeby realizacji imprezy firmowej, specjalnie dla Partnerów firmy sektora leasingowego.

Więcej na: www.koncertlegend.pl

Koncepcja i realizacja eventu stanowi dzieło w rozumieniu przepisów prawa, a zawłaszczenie rozwiązania autorskiego, nielegalne jego kopiowanie w całości lub częściowo stanowi czyn nieuczciwej konkurencji, którego sprawca ponosi odpowiedzialność cywilną i karną.

  • kreacja
  • produkcja
  • wizualizacje
  • branding
  • foto &
  • video

WIZUALIZACJE NA 40 METROWYM DIODOWYM EKRANIE

 

Na potrzeby wydarzenia do każdego utworu muzycznego zostały stworzone wizualizacje, które nadały koncertowi niezwykle nowoczesnego charaktru oraz spotęgowały emocje oraz efekt WOW.

INTERAKTYWNA STRONA INTERNETOWA

PRODUKCJA WIDEO