MCK JAKO WYJĄTKOWA LOKALIZACJA DO ORGANIZACJI BANKIETU FIRMOWEGO W KATOWICACH

Wróć

MCK JAKO WYJĄTKOWA LOKALIZACJA EVENTOWA NA ŚLĄSKU

W ciągu ostatnich kilku lat można zaobserwować, że Śląsk diametralnie zmienia swój wizerunek zmierzając w kierunku 'regionu spotkań'. Kapitalna komunikacja, rozbudowana infrastruktura hotelowa oraz stosunkowo niskie ceny, sprawiają, że Śląsk coraz częściej staje się pożądaną lokalizacją do organizacji konferencji biznesowych, kongresów, targów, eventów modowych czy też uroczystych gali. Analizując najlepsze miejsca na organizację eventu w Katowicach, na szczególną uwagę zasługuje tzw. Strefa Kultury, powstała na terenie dawnej kopalni 'Katowice', na którą składa się Międzynarodowe Centrum Kongresowe, nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, nowe Muzeum Śląskie oraz znany wszystkim Spodek.

 

ORGANIZACJA JUBILEUSZU FIRMOWEGO W KATOWICACH

Prowadzimy działania na terenie całej Polski, ale Śląsk jest wyjątkowo bliski naszemu sercu, stąd też mając kartę przetargową w postaci tak świetnej infrastruktury, niejednokrotnie przekonujemy klientów, by zorganizowali event firmowy właśnie tutaj. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to właśnie jeden z tych obiektów, które prezentujemy w pierwszej kolejności z racji zarówno niezwykle plastycznej przestrzeni, jaką dysponuje, ale i wyjątkowo minimalistycznego, uniwersalnego i nowoczesnego design’u - mówi Adriana Piekarska - CEO firmy Exclusive Event.

Byliśmy pierwszą firmą eventową, która zorganizowała galę jubileuszową na sali bankietowej MCK’u. Był to event dla firmy, która przeniosła swoją siedzibę z Warszawy do Katowic, stąd nawiązanie lokalizacją do Miasta Ogrodów było naszym celem numer jeden. Dodatkowo - zamysłem projektu było zaakcentowanie wyjątkowej tradycji naszego regionu, stąd też w menu bankietowym pojawiły się elementy kuchni śląskiej. Na scenie z kolei zagościł zespół Dżem. Muzycy nie zostali zaproszeni przypadkowo - zespół powstał na Śląsku i to właśnie tutaj rozpoczynał swoją ogólnopolską karierę. Nowoczesne wnętrza MCK doskonale harmonizowały z elegancką scenografią, a odpowiednia technika sceniczna dodatkowo spotęgowała słynny i przez wszystkich organizatorów pożądany - efekt WOW.

 

Dziś, po kilku latach współpracy, znamy tam każdy kąt, każde gniazdko, kwestie techniczne, multimedialne, całe zaplecze, a co najważniejsze -  mamy wypróbowane wszystkie możliwe aranżacje przestrzeni.

 

Cieszy również fakt, iż wraz z niezwykle dynamicznym rozwojem Śląska, zmienia się również podejście do dotychczas stosowanych praktyk marketingowych. Klienci są coraz to bardziej przekonani o wartości narzędzia, jakim jest event, jak również chętniej inwestują w różnorodne działania skoordynowane ze sobą i prowadzące do spotęgowania osiąganego efektu synergii (tzw. marketing zintegrowany).

 

IMPREZA FIRMOWA NA ŚLĄSKU

Wieloletnie doświadczenie w branży eventowej oraz marketingowej pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Śląsk jest miejscem ogromnych możliwości. Patrząc pod kątem biznesowym, posiada niesamowity potencjał - tym samym - mamy zamiar nadal promować region i proponować naszym klientom produkcje w najciekawszych obiektach aglomeracji śląskiej, a Międzynarodowe Centrum Kongresowy do takich niewątpliwie należy - mówi Adriana Piekarska.

 

Zobacz również:

www.exclusive-event.pl/gala-jubileuszowa-w-katowicach

www.exclusive-event.pl/gala-jubileuszowa-w-mck