PREMIERA SAMOCHODU BENTLEY CONTINENTAL GT

PREMIERA SAMOCHODU BENTLEY CONTINENTAL GT 

PREMIERA PRODUKTU

Branża: motoryzacyjna

Dnia 6.12.2017r. na Śląsku odbyła się pierwsza w Polsce premiera nowego samochodu Bentley’a Continental GT, za której organizację odpowiedzialna była agencja eventowa Exclusive Event.

Zaproszeni Goście mieli okazję spotkać się w murach dawnej Słodowni Browaru Obywatelskiego. Miejsce to zostało wybrane nieprzypadkowo. To miejsce łączy bogatą historię i współczesne marzenia. Tutaj spotykają się zaklęte w czerwonej cegle emocje, biznes i innowacje. To tutaj infrastruktura końca XIX wieku jest początkiem myślenia o nieskończonych możliwościach wieku XXI. Na Gości w trakcie wieczoru czekały wyjątkowe atrakcje, które wywołały wielkie emocje! Tego dnia w murach Słodowni, zaproszeni Goście byli świadkami prezentacji auta, które jest obecnie najbardziej wyczekiwanym modelem klasy Grand Tourer. Auta, które jest milowym krokiem w Bentley Motors, rozpoczynającym nową historię marki. Pojawiły się zaskakujące momenty i mocne brzmienia, by podkreślić odwagę jego projektantów, a także podkreślić sportowy, męski charakter samochodu. Rockowy koncert, w trakcie którego odsłonięto niezwykłą sylwetkę nowego Continental GT, rozpoczął premierę modelu. Goście w trakcie zorganizowanego bankietu, oprócz zapoznania się z najnowszym dziełem inżynierów i projektantów Bentley Motors, mieli również okazję uczestniczyć w krótkim warsztacie whisky, prowadzonym przez ambasadora marki Jack Daniels.

Koncepcja i realizacja eventu stanowi dzieło w rozumieniu przepisów prawa, a zawłaszczenie rozwiązania autorskiego, nielegalne jego kopiowanie w całości lub częściowo stanowi czyn nieuczciwej konkurencji, którego sprawca ponosi odpowiedzialność cywilną i karną.

  • kreacja
  • produkcja
  • branding
  • foto
  • video

 

VIDEO

Inne realizacje