‘EVENT NA POLSKIEJ SAHARZE’ - PRZYKŁAD BANKIETU FIRMOWEGO W NIETYPOWEJ PRZESTRZENI EVENTOWEJ

Wróć

Wyjątkowy event firmowy autorstwa agencji eventowej Exclusive Event

Odgłosy wybuchającego wulkanu, snopy iskier i ognia unoszące się na wysokość 15 metrów. Wodospady złotego deszcze oraz brokatu opływające długimi strugami cały nieboskłon. Namioty sferyczne, a w nich kasyno multimedialne, pokaz bodypainting oraz wykwinty catering. A w finale koncert Dody z całym zespołem. Brzmi jak opis dobrze zaplanowanego eventu firmowego? Z pewnością. Ten jednak był wyjątkowy i jedyny, bo zorganizowany na środku Pustyni Siedleckiej!

 

Dla 180 Gości przybyłych na ten niezapomniany wieczór to z pewnością nie była fatamorgana, lecz jedyny w swoim rodzaju i pierwszy w Polsce bankiet firmowy zorganizowany na Polskiej Saharze. Jej organizacji z niewątpliwym sukcesem podjęła się agencja eventowa Exclusive Event, znana z wielu nieszablonowych pomysłów i kreacji. Jednak tym razem organizator przekroczył swoje najśmielsze marzenia. ‘Realizacja, której się podjęliśmy, była z punktu widzenia organizatora imprez niemalże niemożliwa. Kilka firm oraz osób, które miały okazję widzieć lokalizację przed produkcją eventu, oficjalnie powiedziało, że nigdy nie podjęliby się takiego ryzyka. Jednak dla mnie i mojego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych!’ - mówi Adriana Piekarska, właścicielka firmy.

 

Nawet jeśli nie niemożliwe, przedsięwzięcie okazało się nie lada wyzwaniem organizacyjnym, które zajęło 3 miesiące ciężkiej pracy i 14 dni montażu. Jak można się domyślać największym wrogiem był piasek. Piasek i jeszcze raz piasek! Cały dzień potrzebny był organizatorom na wyrównanie terenu. Następnie pojawił się ciężki sprzęt - dźwigi do rozłożenia namiotów sferycznych, toalety transportowane koparkami, garderoby, oświetlenie lasu w celu przejścia Gości na miejsce imprezy. Jedynym słowem - niesłychanie trudna logistyka. Oprócz logistyki na miejscu musiały pojawić się wszelkie niezbędne elementy, by zrealizować podczas eventu firmowego zaplanowane atrakcje wizualno - muzyczne. Agencja eventowa Exclusive Event postawiła na nowoczesność, czyli spektakularny, pełen dramaturgii pokaz fajerwerków, który przeniósł Gości i zupełnie inną rzeczywistość rodem z Odysei Kosmicznej. Plazmy, projekcja na suficie namiotu, telebimy na scenie, ledowe bary. Sztab techników i elektryków dbał o każdy detal techniczny imprezy. Na Gości czekała również niezwykła atrakcja w postaci niespotykanego show w wykonaniu artystów, którzy przenieśli ich w kosmiczny, bajkowy świat pełen najrozmaitszych niespodzianek. Sceną zawładnęli tancerze wykonujący choreografię łączącą w sobie taniec współczesny, wacking, jazz a wszystko to w kosmicznie wyreżyserowanej grze świateł UV na ciele artystów. Przez ocean tych wszystkich atrakcji Gości przeprowadziła w niezwykle profesjonalny sposób Omena Mensah, zaś cały wieczór swym występem uświetniła Doda, dając rewelacyjny koncert. Artystka również była pod wrażeniem organizacji całego przedsięwzięcia (zobacz film z wypowiedzią Dody: www.youtube.com/watch?v=dGN9nL2ULtk).

 

‘To z pewnością było jedno z większych przedsięwzięć logistycznych organizacyjnych jakie miałam okazję przygotować. Ogromne wyzwanie, mnóstwo adrenaliny, jednak satysfakcja nie do opisania! To pierwszy tego rodzaju event w Polsce i mam nadzieję, że nie ostatni! ‘- przyznaje Adriana Piekarska

 

‘Organizacja tego bankietu firmowego to z pewnością było jedno z większych przedsięwzięć logistycznych i organizacyjnych jakie miałam okazję przygotować. Ogromne wyzwanie, mnóstwo adrenaliny, jednak satysfakcja nie do opisania! To pierwszy tego rodzaju event firmowy w Polsce i mam nadzieję, że nie ostatni! ‘- przyznaje Adriana Piekarska

 

Zobacz galerię oraz film z eventu: www.exclusive-event.pl/event-na-polskiej-saharze-koncert-dody

 

Żródło: fragment artykułu dla magazynu Press, 2013.

 

Zobacz również:

www.exclusive-event.pl/event-na-polskiej-saharze-koncert-dody