13 LETNIE DOŚWIADCZENIE W PRODUKCJI I REŻYSERII EVENTÓW

LIDER NA POLSKIM RYNKU EVENTOWYM

O NAS

'Jeśli jeden obraz wart jest tysiąc słów, event firmowy wart jest więcej niż tysiąc obrazów.'

 

Od 13 lat jesteśmy bezwstydnie zakochani w strategicznym planowaniu oraz organizowaniu eventów. Naszą misją jest łamać standardy, zaskakiwać, serwować niezapomniane emocje oraz tworzyć nową, innowacyjną rzeczywistość w świecie eventów. Jesteśmy prekursorami wielu niebanalnych kreacji na polskim rynku eventowym i niekwestionowanym liderem w zakresie event marketingu. Poza organizacją eventów, zajmujemy się doradztwem strategicznym w zakresie event marketingu, od 2013 roku szkolimy branżę eventową, wytyczamy standardy. Pracujemy dla największych firm oraz najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju. Szerzymy ideę, iż pod względem budowania relacji, event jest jednym z najlepszych i najbardziej skutecznych narzędzi marketingu. Gwarantujemy emocje, których nikt wcześniej nie doświadczył. Poszukujemy rozwiązań, których jeszcze nikt wcześniej nie zobaczył. Nic dwa razy się nie zdarza, nie ma dwóch takich samych eventów.

 

Czytaj więcej

'Czasami to, co wygląda na totalne szaleństwo, jest właśnie naszą drogą do sukcesu'.

 

Specjalizujemy się również w organizacji eventów w nietypowych przestrzeniach. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Nie przeraża nas skomplikowana logistyka, zazębiające się montaże, kilkudziesięciu podwykonawców do okiełznania w jednym miejscu, zmiany w zamówieniach, scenariuszach czy ciągła walka z czasem i odległością - im trudniejsza logistyka, tym większe wyzwanie i frajda. W naszym portfolio jest mnóstwo zaskakujących i nietypowych lokalizacji - od zrewitalizowanej Walcowni Cynku, przez elektrociepłownię z zabytkową halą maszyn, opuszczone hale magazynowe po pustynię. Event można zorganizować praktycznie wszędzie, ale im bardziej wyszukana, wyjątkowa i nieodkryta przestrzeń, tym większe poczucie wyjątkowości, jakiego doświadczą Goście eventu, a to przecież ich emocje są dla nas najważniejsze. Nie bójmy się więc eksperymentować! Bądźmy kreatywni i twórzmy wspólnie nowe dzieje w branży eventowej!

FAKTY

 

13 LETNIE DOŚWIADCZENIE

eksperci w branży

 

15 OSOBOWY TEAM

NAJWIĘKSZA AGENCJA EVENTOWA NA ŚLĄSKU

 

1000 kompleksowo zrealizowanych projektów

gwarancja NIEZAWODNOŚCI

 

200 stałych klientów

Zaufanie i lojalność

 

65000 wyświetleń na youtube

Największa oglądalność w branży eventowej

 

250sprawdzonych podwykonawców

Najwyższa jakość usług

 

2 NOMINACJE w konkursach branżowych

prestiż

 

200 PUBLIKACJI W MEDIACH

doskonała znajomość rynku

HISTORIA

Exclusive Event to marka, która powstała z pasji. Z pasji założycielki firmy - Adriany Piekarskiej. Gdy rozpoczęła działalność w branży miała zaledwie 18 lat. W wieku 19 lat została Managerem Klubu Muzycznego. Rok później, w wieku 20 lat, otworzyła działalność związaną z kompleksową obsługą imprez, tworząc jedną z pierwszych agencji eventowych na Śląsku - Exclusive Event. Dziś, po 13 latach jej firma jest liderem na polskim rynku eventowym. W mediach nazywana Mistrzynią Efektu WOW. Niekwestionowany ekspert w dziedzinie event marketingu, trener bieznesu, doradca strategiczny. Występuje w roli prelegenta oraz eksperta na największych konferencjach branżowych. Jej mottem życiowym jest paradoks dziecięcej energii: 'Nie mam siły dalej iść, ale mogę pobiec!’.

 

Czytaj więcej

TEAM EXCLUSIVE EVENT

Adriana Piekarska

CEO

Aurelia Ścibisz

Event Director

Małgorzata Mączka

Creative Manager

Ewelina Wrona

Event & Office Manager

Artur Drzazga

Logistic Manager

Kinga Ludwik

Event Specialist

Magdalena Oskiera

PR & Marketing Manager

Marcin Nowak

Graphic Designer

Rafał Rakoczy

Digital Manager

Marcin Kot

Logistic Specjalist

Bartosz Nowak

Photographer