GALA JUBILEUSZOWA ‘WEHIKUŁ CZASU

Wróć

Rok temu wydawało się, że zorganizowana przez Exclusive Event impreza firmowa na pustyni to szczyt możliwości organizatora eventów - zarówno pod względem wyboru miejsca eventu, organizacji, logistyki, gwiazd i finalnie niezapomnianych wrażeń dla zaproszonych Gości. Okazuje się jednak, że dla teamu agencji eventowej Exclusive Event nie ma rzeczy niemożliwych… Łamiemy standardy, zaskakujemy, serwujemy nieoczekiwane emocje. To nasza misja. Tym eventem po raz kolejny udowadniamy, że w branży eventowej liczy się 'to coś' - pomysł, przeżycia Gości i niezapomniany efekt wizerunkowy dla Klienta. To był niezwykle wyczerpująca realizacja, ale było warto!' - tak podsumowuje Galę jubileuszową 'Wehikuł Czasu' Adriana Piekarska - właścicielka agencji eventowej Exclusive Event.

 

GALA JUBILEUSZOWA Z OKAZJI 20-LECIA FIRMY

Impreza odbyła się 4 października w Alvernia Studios i okazała się największą i najbardziej zaskakującą produkcją firmy Exclusive Event w 2014r. Okazją do świętowania był jubileusz 20-lecia działalności jednego z kluczowych klientów firmy. Cel postawiony przed firmą był prosty - miało to być spektakularne show z kosmicznym akcentem. Impreza musiała pozostawić niezapomniane wrażenie i odbyć się w wyjątkowej oprawie. Wybór padł na Alvernia Studios  - największe i najnowocześniejsze studio filmowe w Polsce.

 

Zaproszeni na imprezę Goście do końca nie wiedzieli, gdzie spędzą ten magiczny wieczór. Po  konferencji, która odbyła się w jednym z krakowskich hoteli, zostali przewiezieni autokarami w tajemnicze miejsce. Spekulacjom co do lokalizacji eventu nie było końca. Emocje osiągnęły punkt kulminacyjny, gdy na horyzoncie pojawiło się 13 dynamicznie oświetlonych kopuł, a oczom Gości ukazało się 6 kosmicznych postaci i zaraz po tym rozpoczęło się prawdziwe show. Uczestnicy doświadczyli niezapomnianego pokazu laserowego wzmocnionego serią fajerwerków strzelających nad kopułami, a wszystko to w akompaniamencie zachwycającej gry na skrzypcach. Gdy wystrzały ucichły Goście zostali zaproszeni do jednej z kopuł, w której pojęcie event nabrało zupełnie nowego znaczenia. Zaskakujący koncert orkiestry, która przywitała Gości, stał się wstępem do pokazu akrobatycznego, zachwycającego precyzją i wdziękiem. To był porywający, budzący podziw powietrzny balet emanujący pasją i energią. Prawdziwą atrakcją dla męskiej części uczestników eventu był show bar - miejsce, w którym oprócz walorów smakowych serwowanych drinków, Panowie mogli podziwiać uwodzicielski taniec barmanek. Piękne kobiety efektownie mieszające koktajle, rewelacyjnie radzące sobie z akrobatyką i tańcem, to prawdziwa mieszanka wybuchowa! Całość wydarzenia została perfekcyjnie poprowadzona przez Paulinę Sykut, która przeprowadziła Gości przez wszystkie niespodzianki i na bieżąco informowała o kolejnych atrakcjach. A tym nie było końca!

 

GALA JUBILEUSZOWA - ATRAKCJE NA EVENCIE

Po pierwszych występach przyszedł czas na gwiazdy wieczoru. Na scenie rozpoczął się koncert Patrycji Markowskiej, która niespodziewanie zaprosiła do wspólnego występu kolejne gwiazdy - Barona i Tomsona z grupy Afromental, a żeby tego było mało - na sam koniec na scenie pojawiła się prawdziwa legenda polskiego rocka -  sam Grzegorz Markowski. Tak teoretycznie mógłby zakończyć się ten wieczór. Jednak nie według scenariusza przygotowanego przez Exclusive Event, która nie bez powodu uznawana jest za jedną z najlepszych agencji eventowych w Polsce. Na Gości czekała jeszcze jedna atrakcja. Na specjalne zaproszenie, prosto z Belgii, przybyła Kate Ryan! Piosenkarka została przyjęta z niezwykłym entuzjazmem. Jej najsłynniejsze utwory, wykonane w nowych aranżacjach, sprawiły, iż Alvernia Studios drżała od oklasków doskonale bawiących się Gości. Ten event zapisze się dużymi zgłoskami w portfolio firmy. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż był pierwszym eventem, zorganizowanym na tak szeroką skalę w tej przestrzeni.

 

Film z eventu dostępny tutaj: www.exclusive-event.pl/kosmiczny-event-w-alvernia-studios-wehikul-czasu.

 

Wywiad z Adrianą Piekarską - ekspertem w dziedzinie event marketingu, właścicielką agencji eventowej Exclusive Event oraz marki Event Marketing Institute, trenerem biznesu, praktykiem.

 

Zobacz również:

www.exclusive-event.pl/kosmiczny-event-w-alvernia-studios-wehikul-czasu