BANKIET TEMATYCZNY Z KONCERTEM ROCKOWYM

YOU ROCK! GALA FIRMOWA W FABRYCE WEŁNY

BANKIET TEMATYCZNY Z KONCERTEM ROCKOWYM

Branża: grzewcza

Agencja Exclusive Event zainaugurowała rok 2024 spektakularną galą firmową w Fabryce Wełny. W urokliwych wnętrzach hotelu spotkali się prawdziwi pasjonaci rockowej estetyki. Gwiazdą bankietu był Juan Carlos Cano, triumfator 4. edycji programu 'The Voice Of Poland'. Jego koncert przeniósł uczestników w podróż do złotej ery rocka, prezentując największe hity takich legend jak Aerosmith, Bon Jovi czy Guns'n'Roses. Zespół coverowy The Customs doskonale oddał klimat spotkania, tworząc niepowtarzalne muzyczne doświadczenie. Na scenie towarzyszyły im tancerki z grupy Next, założonej przez Tomasza Barańskiego, tancerza i choreografa, który to tego wieczoru również wystapił przed Gośćmi w charakterze trenera. Cała scena ożyła dzięki niezapomnianym wizualom przygotowanym pod poszczególne utwory koncertu, a oprawa świetlna nadawała wyjątkowego charakteru każdemu występowi.

Scenariusz gali firmowej nie ograniczał się tylko do doskonałej muzyki - liczne akcenty podkreślające rockowy charakter eventu towarzyszyły gościom przez całe spotkanie. Motocykle, rockowe stylizacje, elementy scenograficzne oraz spektakularne, energetyczne show otwierające wieczór. Projekt dedykowany był firmie Immergas, która po raz kolejny powierzyła agencji Exclusive Event kompleksową organizację corocznej Gali Profesjonalistów. Zakres prac obejmował nie tylko panel konferencyjny i galę wieczorną, ale także stworzenie spójnej koncepcji identyfikacji wizualnej całego eventu firmowego i elementów komunikacyjnych z uczestnikami.

Agencja Exclusive Event, jak zawsze zadbała o wszystkie detale, zaskakując Gości i dostarczając im niezapomnianych emocji.

Koncepcja, realizacja i produkcja: Exclusive Event 

Koncepcja i realizacja eventu stanowi dzieło w rozumieniu przepisów prawa, a zawłaszczenie rozwiązania autorskiego, nielegalne jego kopiowanie w całości lub częściowo stanowi czyn nieuczciwej konkurencji, którego sprawca ponosi odpowiedzialność cywilną i karną.

  • strategia
  • kreacja
  • produkcja
  • wizualizacje
  • branding
  • grafika
  • foto
  • video